JAUNIMĄ KVIEČIA DALYVAUTI PROJEKTE

                      Š. m. kovo 2-4 dienomis Jonavos rajono jaunimas kviečiamas registruotis ir dalyvauti mokymuose „Demokratijos paieškos". Projekto veiklas įgyvendina VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas, bendradarbiaudamas su VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija bei Jonavos r. jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritas stalas". Projektą finansuoja Europos socialinio fondo agentūra.

                      Mokymus planuojama įgyvendinti kovo 2-4 dienomis Skrebinų kaimo turizmo sodyboje (Skrebinų k., Jonavos r.). Transporto, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas finansuoja  organizatoriai. Praleistos pamokos mokymų metu bus pateisintos po mokymų.

                      Mokymų metu kartu su kitais jaunuoliais neformalioje aplinkoje analizuosite savivaldybių institucijų žemėlapius, dalyvausite savivaldybės Tarybos, Jaunimo reikalų tarybos, komitetų posėdžių simuliacijose, mokysitės argumentuotai išreikšti savo pozicijas, žaidimų principu analizuosite jums aktualias temas. Antrojoje mokymų dalyje kursite orientacinį žaidimą „Demokratijos paieškos" savo regiono jaunuoliams, taip pat mokymų metu turėsite progą išbandyti VR. Kurdami orientacinį žaidimą, mokymų dalyviai susitiks su institucijų darbuotojais ir sprendimų priėmėjais. Struktūrinio dialogo metu jauni žmonės ir savivaldybės atstovai suformuluos orientacinio žaidimo užduotis. Paskutiniąją mokymų dieną bus duodamas žaidimo startas.

                      Tad, jeigu nori puikiai praleisti laiką ir dar įgyti naudingų žinių bei pats prisidėti prie ateities kūrimo savo regione, kviečiame registruotis (nuoroda į registraciją):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSft59A9_RGQ3zVy7irLBIBjH6avaGVEFUe63sbX-BkkB--eCA/viewform?usp=sf_link

                      Daugiau informacijos: Jurgita Novosiolova, 8 648 11 568, el. p.  novosiolova.jurgita@gmail.com