2-12 KLASIŲ MOKINIAI KVIEČIAMI DALYVAUTI KINGS MATEMATIKOS, ANGLŲ IR LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOSE

                      Ar esi pasiilgęs rimtų matematinių iššūkių arba įdomių anglų ir lietuvių kalbų ypatumų bei faktų? Ar nori įgyti naujų žinių ir išbandyti savo jėgas netradicinėje mokyklos suolo aplinkoje?

                      Jau prasidėjo registracija į KINGS pavasario semestro olimpiadas. Matematikos ir anglų kalbos olimpiados organizatoriai informuoja, jog šį semestrą mokiniai ir mokytojai galės išbandyti savo jėgas naujame konkurse – lietuvių kalbos olimpiadoje.

                      Nemokamas internetinis kvalifikacinis etapas vyks š. m. vasario 25-kovo 8 dienomis, tačiau jau dabar užsiregistravę dalyvauti galite ruoštis matematikos ir anglų kalbos olimpiadoms kartu su KINGS pasirengiamosiomis užduotimis. Tad kviečiame matematikos, anglų ir lietuvių kalbos mokytojus registruotis www.kings.lt/registracija ir ruoštis bei dalyvauti su mokiniais nemokamame olimpiados etape.

                      Mokiniai gali registruotis ir dalyvauti patys arba juos, susikūrę asmeninę mokytojo paskyrą, registruoja mokytojai! Mokytojas savo anketoje galės sekti savo mokinių pažangą, matyti jų rezultatus, kartu su mokiniais spręsti parengiamąsias užduotis ir taip padėti jiems puikiai pasiruošti kvalifikaciniam etapui bei finalams!

                      Mokiniai, surinkę svertinį taškų skaičių, bus kviečiami dalyvauti olimpiados finale bei laimėti puikius prizus.

                      Mokytojai, padedantys savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų KINGS olimpiadoje, taip pat bus pasveikinti ir apdovanoti šauniais prizais!

                      Daugiau informacijos: www.kings.lt. Kilus klausimams visada kreipkitės el. paštu info@kings.lt arba tel. +370 602 53 178.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.