UŽUSALIUOSE VEIKS SAUGAUS EISMO STOTELĖ

2020 m. rugpjūčio 18 d. nuo 10. 00 iki 12.00 val. prie Saulės ir Taikos g. sankryžos  esančioje aikštelėje, Užusaliuose, veiks Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) saugaus eismo stotelė. Joje lauks Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai, kurie lankytojus konsultuos saugaus eismo tema, atkreips dėmesį į gatvėje tykančius pavojus ir būdus jų išvengti.

Saugaus eismo stotelėje apsilankę eismo dalyviai turės progą prisiminti, kaip saugiai elgtis gatvėje ar kelyje, pasikartoti svarbiausias kelių eismo taisykles.

Įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose iš viso veiks 62 tokios saugaus eismo stotelės. Parenkant saugaus eismo stotelių vietas, orientuotasi į mažesnius miestelius ir gyvenvietes, kuriose rečiau organizuojamos saugaus eismo  akcijos, tačiau eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo pėstieji ar dviratininkai, yra sąlygiškai dažnesni.

Taip pat įvertintas pėsčiųjų ir dviratininkų judėjimo intensyvumas, atsižvelgta į  lankomiausius objektus (savivaldybė, seniūnija, paštas, parduotuvė ir pan.).

Akcijos dalyvių prašoma paisyti visų būtinų ir aktualių Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo nustatytų saugumo reikalavimų: laikytis reikalaujamo atstumo nuo kitų asmenų, nesibūriuoti, dėvėti kaukes, prie saugaus eismo specialistų prieiti po vieną.

LAKD info.